V dubnu se konalo naše každoroční setkání generálních ředitelů – pravidelná událost, která má pro osobní výměnu zkušeností v rámci naší mezinárodní skupiny Oemeta zvláštní význam. Jednou ročně se scházejí generální ředitelé a zástupci našich poboček z celého světa, aby projednali aktuální vývoj, představili regionální perspektivy a dále rozvíjeli společná strategická témata.
Letošním místem setkání byl Hamburk – v bezprostřední blízkosti našeho ústředí v severním Německu. Kolegové z Evropy, Severní Ameriky a Asie se sešli, aby intenzivně diskutovali o požadavcích svých trhů, dalším globálním směřování společnosti Oemeta a spolupráci mezi dceřinými společnostmi.
V centru pozornosti těchto setkání stály mimo jiné nadnárodní projekty, nové přístupy v marketingu a produktové komunikaci a také otázka, jak můžeme ještě cíleněji využívat naši mezinárodní síť. Diskuse se nesly v duchu otevřenosti, konkrétních podnětů a společného cíle, kterým je další úspěšné posilování pozice společnosti Oemeta na celosvětové úrovni.
Kromě témat k diskusi zbyl dostatek prostoru i pro setkání mimo program. Během společné prohlídky hamburského přístavu mohli účastníci poznat město z jiné perspektivy, prohloubit rozhovory a dále posílit vzájemné vztahy napříč kontinenty.
Setkání generálních ředitelů 2026 opět ukázalo, jak cenná je přímá výměna informací v rámci naší mezinárodní skupiny. Různé tržní perspektivy, společné cíle a silný pocit sounáležitosti tvoří důležitý základ pro náš další úspěch.
Děkujeme všem zúčastněným za produktivní dny setkání, otevřený dialog a cenné příspěvky.